Linia produkcyjna

HUANGSHAN HAOTEDA FILTER CO., LTD. jest profesjonalnym rozwojem, produkcją i sprzedażą serii filtrów zintegrowanych przedsiębiorstw. Firma produkuje głównie filtry oleju, filtry oleju napędowego, filtry benzyny i filtry powietrza.

 

Firma ma 43 mu ziemi, nowoczesny standardowy warsztat o powierzchni 25 000 metrów kwadratowych, z roczną produkcją 10 milionów filtrów i pracownikami z 80 pracownikami, posiada automatyczną linię produkcyjną, a wszystkie kluczowe procesy przyjmują zaawansowany sprzęt produkcyjny w branży , z roczną wydajnością filtra do 10 milionów, po latach akumulacji, firma ma ponad 1000 rodzajów produktów, kompleksowy zasięg krajowych serii samochodów i krajów z ciągłą innowacją i rozbudową zdolności produkcyjnych, firma ma

utworzono na terenie całego kraju wielu agentów wojewódzkich, agentów regionalnych, założyło biuro spółdzielcze za granicą.

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 

 

OEM / ODM

Jeśli ty ...

1. Szukasz producentów OEM/ODM w tej branży.

2. Potrzebujesz kogoś, kto może wyprodukować to, co chcesz i wydrukować niestandardowy projekt zgodnie z twoją specyfikacją.

W takim razie nasza usługa OEM/ODM jest dla Ciebie!

R & D

Od założenia firmy w 2007 roku koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży filtrów samochodowych jako kompleksowe przedsiębiorstwo.Od samego początku firma zawsze trzymała się celu, jakim jest „budowanie pierwszorzędnego humanistycznego przedsiębiorstwa, rzucanie najwyższej klasy marki filtrów”, dążenie do przodu z determinacją i ciągłymi innowacjami.Po ponad dziesięciu latach wysiłków zmierzających do rozwoju z rocznej produkcji 500 000 filtrów do 10 milionów, produkty w pełni pokrywają domowe i fałszywe filtry samochodowe.

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1