Linia produkcyjna

HUANGSHAN HAOTEDA FILTER CO., LTD. jest profesjonalnym rozwojem, produkcją i sprzedażą serii filtrów zintegrowanych przedsiębiorstw. Firma produkuje głównie filtry oleju, filtry oleju napędowego, filtry benzyny i filtry powietrza.

 

Firma ma 43 mu ziemi, nowoczesny standardowy warsztat o powierzchni 25 000 metrów kwadratowych, z roczną produkcją 10 milionów filtrów i pracownikami z 80 pracownikami, posiada automatyczną linię produkcyjną, a wszystkie kluczowe procesy przyjmują zaawansowany sprzęt produkcyjny w branży , z roczną produkcją filtra do 10 milionów, po latach akumulacji, firma ma ponad 1000 rodzajów produktów, kompleksowy zasięg krajowych serii samochodów i krajów z ciągłą innowacją i rozbudową mocy produkcyjnych, firma ma

utworzono na terenie całego kraju wielu agentów wojewódzkich, agentów regionalnych, założyło biuro spółdzielcze za granicą.

 

Profil firmy

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

 

 

OEM / ODM

Jeśli ty ...

1. Szukasz producentów OEM/ODM w tej branży.

2. Potrzebujesz kogoś, kto może wyprodukować to, co chcesz i wydrukować niestandardowy projekt zgodnie z twoją specyfikacją.

W takim razie nasza usługa OEM/ODM jest dla Ciebie!

R & D

Od założenia firmy w 2007 roku koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży filtrów samochodowych jako kompleksowe przedsiębiorstwo.Od samego początku firma zawsze trzymała się celu, jakim jest „budowanie pierwszorzędnego humanistycznego przedsiębiorstwa, rzucanie najwyższej klasy marki filtrów”, dążenie do przodu z determinacją i ciągłymi innowacjami.Po ponad dziesięciu latach wysiłków zmierzających do rozwoju z rocznej produkcji 500 000 filtrów do 10 milionów, produkty w pełni pokrywają domowe i fałszywe filtry samochodowe.

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Huangshan Hao Te Da Filter Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1